Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу

Для подолання розривів між теорією і практикою та популяризації дуальної освіти у вищій школі, уже стає доброю традицією кафедри фінансів ім. С. І. Юрія залучати до освітнього процесу фахівців-практиків.

Нещодавно, в межах вивчення дисципліни «Фінанси державно-приватного партнерства», з ініціативи викладачів кафедри к.е.н., доцентів Шулюк Б. С., Петрушки О. В., Коломийчук Н. М. відбулась зустріч студентів третього курсу факультету фінансів із представником приватного сектору економіки – засновником ПП «ТД «Газсервіс» Желізко Іриною Володимирівною. Фахівцем було зазначено, що державно-приватне партнерство забезпечує, з однієї сторони, комфортні умови ведення бізнесу, а з іншої – розв’язання важливих соціально-економічних завдань.

Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» від 28.11.2018 року 10-12квітня 2019р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

До участі в Олімпіаді від одного закладу вищої освіти запрошуються по 3 переможці І етапу.