Випускники кафедри податків та фіскальної політики проходитимуть конкурс на державну службу в митних органах ДФСУ

Третього квітня 2019 року на факультеті фінансів відбулася тренінг-нарада для випускників кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ щодо особливостей проходження конкурсу на державну службу в митних органах Державної фіскальної служби України.
    Під час зустрічі завідувач кафедри податків та фіскальної політики Луцик А. І. розповів про умови проведення конкурсу, ознайомив випускників із Наказом ДФС України  від 06.03.2019 №429-о «Про оголошення конкурсу» та акцентував увагу на документах, які кандидати повинні надати для участі у конкурсі.

Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2019 р.