З ініціативи студентів факультету фінансів 21 березня 2018 р. відбувся науковий семінар на тему: «Напрями оптимізації фінансової діяльності суб’єктів господарювання в умовах перманентних кризових явищ». Доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Спасів Наталія Ярославівна розпочала науковий семінар, наголосивши на актуальності проблематики латентного впливу фінансової кризи на діяльність суб’єктів господарювання в умовах подальших рецесійних процесів, які негативно впливають на прибутковість, ліквідність і платоспроможність останніх, послаблюючи без того нестійку та вразливу до будь-яких впливів національну економіку.

Студентка ТНЕУ ділиться враженнями і досвідом перебування та навчання у закладі вищої освіти в Польській Республіці

Нещодавно я отримала можливість навчатися на семестровій програмі у Вроцлавському економічному університеті (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Студенти факультету фінансів відвідали Департамент фінансів Тернопільської ОДА

Для студентів факультету фінансів у рамках вивчення дисциплін «Бюджетне планування та прогнозування» та «Програмно-цільовий метод бюджетування» на базі департаменту фінансів Тернопільської ОДА відбувся практикум на тему: «Інформаційне забезпечення середньострокового бюджетного планування» за участю заступника начальника відділу фінансів органів управління та інформаційного забезпечення департаменту фінансів Тернопільської ОДА Стадніка В. П. Організаторами практикуму виступили к.е.н., доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Дем’янюк А. В., Савчук С. В. та Гупаловська М. Б.

GLOBAL MONEY WEEK 2019 триває!

Факультет фінансів ТНЕУ продовжує низку заходів  в межах відзначення  Всесвітнього тижня грошей.  Координатори гуртка «Фінансова просвіта» к.е.н., доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Н.І. Карпишин, С.Л. Коваль, В.М. Булавинець, І.П. Сидор, В.П. Горин, В.М. Русін та студенти Крамар Н. та Оленюк О. організували квест «Фінансові перегони» для учнів Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи 1-го ступеня повного дня з поглибленим вивченням економіки.