Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія запрошує до участі в інтернет-коференції

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ запрошує до участі у Шостій Всеукраїнській студентській інтернет-конференції "Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді", яка відбудеться 16 квітня 2019 року!

Networking «Основи формування особистого бюджету»

У перший день Всесвітнього тижня грошей на факультеті фінансів Тернопільського національного економічного університету  к.е.н., доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Дем’янюк А. В., Савчук С. В. та Гупаловська М. Б., за підтримки д.е.н., професора кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Кізими Т.О.  та декана факультету фінансів к.е.н., доцента Кізими А. Я. організували Networking «Оcнови формування особистого бюджету» для  учнів Тернопільської класичної гімназії та студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.