Середа у пошуках скарбів на факультеті фінансів

У рамках проведення Тижня англійської мови та за ініціативи кафедри податків і фіскальної політики 28 листопада 2018 року відбувся «Questsearchingforfinancialtreasure». Студенти факультету фінансів мали можливості практикування англійської мови із застосуванням професійної термінології та становлення в майбутньому фахівців як професіоналів.

Відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

У вівторок, 27 листопада, в Тернопільському національному економічному університеті, відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам'яті видатного українського вченого-економіста, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету, Сергія Ілліча Юрія. У заході, організованому колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці, студенти ТНЕУ та Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.