Науково-практичний семінар «Пріоритетні напрями розвитку державного фінансового контролю у сучасних умовах»

У сучасних умовах виникає необхідність дослідження зазначених питань не лише в навчальній, а й в науково-практичній площинах. Саме тому, 15 листопада 2018 року з ініціативи завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко О.П., к.е.н., доцентів Гупаловської М.Б., Савчук С.В., Дем’янюк А.В., Лободіної З.М., Головного спеціаліста-юрисконсульта Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Тернопільській обл. Коваленко О.І.та студентів факультету фінансів Плонської Ю., Яхторович Х., Кушнір О., Грицай Л., Биць В., Купини Т., Грицишин Л., Крисько І. відбувся семінар “Пріоритетні напрями розвитку державного фінансового контролю у сучасних умовах”