У ТНЕУ впевнено “крокує” Тиждень Фінансової Грамотності!

6 листопада 2018 р. відбувся тренінг «Як досягнути фінансової незалежності і стабільності» з нагоди проведення Тижня фінансової грамотності. Організаторами заходу виступили координатори студентського наукового гуртка «Фінансовий простір»: кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З. М., Савчук С. В. за підтримки декана факультету фінансів Кізими А. Я. та доктора економічних наук, професора кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тулай О. І. Учасниками тренінгу виступили школярі та студенти коледжів міста Тернополя, студенти факультету фінансів та члени гуртка «Фінансовий простір».

Для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» організували майстер-клас

У рамках співпраці між кафедрою фінансового менедженту та страхування ТНЕУ і ПрАТ «СК «Провідна» 6 листопада 2018 року фахівці фінансової установи організували майстер-клас для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» із розрахунку ціни страхових продуктів по страхуванню автотранспортних ризиків та страхуванню майна фізичних осіб.