Дискусійний майданчик «Ресурси і витрати домогосподарств: статистична методологія та інструменти»

П’ятого листопада 2018 року у тренінг-центрі «Фінансова просвіта» кафедри фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ відбувся унікальний захід – дискусійний майданчик на тему: «Ресурси і витрати домогосподарств: статистична методологія та інструменти». Зустріч присвячена відзначенню Тижня фінансової грамотності в Україні.

Тренінг з фінансової грамотності для школярів

6 листопада 2018 року в тренінг-центрі «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ для учнів школи-економічного ліцею № 9 ім. І. Блажевич відбувся тренінг на тему «Споживач завжди правий». С
тудентки наукового гуртка «Фінансова просвіта / Financialeducation» Соломія Табака і Наталія Крамар разом з координатором к.е.н., доц. Наталією Карпишин навчали школярів як грамотно відстоювати свої права споживача. Зустріч була присвячена відзначенню Тижня фінансової грамотності в Україні.