Відбулася лекція практичного спрямування для студентів факультетів фінансів та банківського бізнесу

22 жовтня 2018 року з ініціативи декана факультету фінансів Кізими А. Я., завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко О. П. директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради Яріш Оксана Ігорівна прочитала лекцію з дисципліни «Бюджетна система» для студентів четвертого курсу факультету фінансів та факультету банківського бізнесу на тему: «Гендерно орієнтоване бюджетування: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах». Долучилися до організації заходу професор Дем’янишин В. Г., доценти Лободіна З. М., Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Савчук С. В.