День студентського самоврядування на факультеті фінансів

23 жовтня 2018 року в рамках Дня студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті студенти факультету фінансів «помінялись місцями» з представниками адміністрації та викладачами.

Студенти-фінансисти спробували себе у ролі лекторів

23 жовтня 2018 року в рамках відзначення Дня студентського самоврядування у Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти третього курсу підготували й прочитали лекційне заняття з дисципліни «Фінанси».

Учасники студентської СК «Імперія безпеки» взяли участь у семінарі «Страхування майна. Страхові продукти для фізичних осіб»

23 жовтня 2018 року учасники студентської страхової компанії «Імперія безпеки» взяли участь у навчально-практичному семінарі, який відбуався в офісі ПрАТ «СК «Провідна», розташованому у м.Тернопіль.

У тренінг-центрі «Фінансова просвіта» студенти навчалися основам фандрайзингу

Характерною ознакою ринкової економіки є дефіцит ресурсів. Зазвичай державі не вистачає коштів для того, щоб виконати взяті на себе зобов’язання; підприємці відчувають нестачу ресурсів для розвитку свого бізнесу; населення через брак коштів не має можливості задовольнити усі свої потреби. Що ж робити у цьому випадку? Як вийти з ситуації, коли ти маєш гарну ідею, але зовсім не маєш коштів для її реалізації? Вирішити це складне питання спробували студенти та тренери наукового студентського гуртка «Фінансова просвіта/Financial education» під час тренінгу «Фандрайзинг або як залучити кошти для власної справи».