Факультет фінансів щиро вітає декана Андрія Ярославовича Кізиму з присвоєнням державної нагороди«Заслужений працівник освіти України»

Факультет фінансів щиро вітає кандидата економічних наук, доцента, декана Андрія Ярославовича Кізиму, якого відповідно до Указу Президента України №300 від 4 жовтня 2018 року було відзначено державною нагородою «Заслужений працівник освіти України» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Представник Управління Західного офісу ДАС України у Тернопільській області прочитав лекцію для студентів факультету фінансів

Днями з ініціативи керівника курсу «Державний фінансовий контроль» доцента М. Б. Гупаловської на базі Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України у Тернопільській області відбулося лекційне заняття для студентів четвертого курсу факультету фінансів ТНЕУ. До участі у занятті долучилися викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія: к.е.н., доц. Дем’янюк А.В., Лободіна З.М. та Савчук С.В.