Учасники студентської СК «Імперія безпеки» взяли участь у тренінгу «Практика організації та здійснення страхової діяльності»

У рамках викладання курсу «Страхування» для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» фахівці ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» організували тренінг на тему: «Практика організації та здійснення страхової діяльності». Зустріч відбулася 2 жовтня 2018 року в офісі фінансової установи, розташованому у м. Тернополі. Метою тренінгу було закріплення і поглиблення знань, отриманих в процесі вивчення теорії та здобуття практичних навичок у сфері страхової діяльності.

Студенти факультету фінансів взяли участь у флешмобі «Молодь - за легальний заробіток»

Другого  жовтня 2018 р. у рамках відзначення Тижня фінансової грамотності в Україні на Театральному майдані м. Тернополя відбувся флешмоб на підтримку легалізації трудових відносин.