Рік французької мови в Тернопільському національному економічному університеті «Bonjour, l’annee francaise»

Спішимо всім повідомити , у зв’язку із тим що Тернопільський національний економічний університет виступає партнером у відзначенні Року французької мови в Україні, з ініціативи Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина у співпраці з факультетом фінансів.

І засідання Студентської Страхової Компанії "Імперія безпеки"

17 вересня 2018 року відбулося І засідання Студентської Страхової Компанії "Імперія безпеки", яку очолила к.е.н., доцент кафедри ФСГС Налукова Н.І. Учасниками цього проекту стали найактивніші студенти факультету фінансів, які виявили бажання співпрацювати зі страховиками-партнерами в рамках укладених угод. Вони мають змогу не тільки поглиблювати науково-теоретичну базу, але й закріпити отримані знання на практиці.