Книжка з фінансової грамотності «Сім’я Чапленків влаштовує «гаражний» розпродаж»

Шановні колеги! Науковці Тернопільського національного економічного університету (В. Письменний, С. Коженівський, Н. Куриленко) презентують Вашій увазі книжку «Сім’я Чапленків влаштовує «гаражний» розпродаж». Ця книга – друге видання серії книг для дітей, батьків, дідусів і бабусь із фінансової грамотності. У них авторський колектив старається простими словами пояснити складні речі про сімейний бюджет, банківські кредити й депозити, страхування, фінансове шахрайство тощо.

Бажаємо усім приємного читання: https://issuu.com/futureeducationsince2015/docs/book_2

«Університетська миля» вкотре об’єднала колектив ТНЕУ!

1 червня 2018 року академічна спільнота Тернопільського національного економічного університету вже традиційно пробігла «Університетську милю». Захід відбувся у рамках Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018». На старті, біля Церкви Воздвиження Чесного Хреста (вул. Над Ставом, 1), чисельно зібралися найактивніші студенти ТНЕУ, спортсмени університету, викладачі, працівники, слухачі Центру підготовки офіцерів запасу… Загалом спортивна акція об’єднала більше 3 000 учасників!