Студенти-другокурсники зіграли у ділову гру «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави»

П'ятого травня 2018 року в рамках впровадження у навчальний процес сучасних інноваційних методик викладання та в межах вивчення дисципліни «Фінанси» відбулася ділова гра за участі студентів 2 курсу на тему: «Державні запозичення та їх вплив на фінансову стабільність та боргову безпеку держави».

Вітаємо спортсменку факультету фінансів з досягненням!

Студентка факультету фінансів Алла Кушнір здобула срібну нагороду відкритого чемпіонату Європи з джиу-джитсу «Europe Continental Pro» (Москва) та срібну медаль чемпіонату світу Abu Dhabi World Proffessional Jiu Jitsu Championship (Абу-Дабі) (серед жінок у категорії до 49 кг).

Адміністрація факультету фінансів щиро вітає Аллу з вагомими досягненнями та бажає нових спортивних звершень!