Студенти ФФ мали змогу відвідати практичний тренінг "Як пройти співбесіду та отримати роботу своєї мрії"

Третього травня студенти факультету фінансів мали нагоду відвідати цікавий тренінг практичного спрямування від директора ПП "Фенікс Конмалт" Борущак Василини Василівни.
Ініціатором заходу стала старший викладач кафедри податків і фіскальної політики Гуцул Інна Анатоліївна.

Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Упродовж 26-27 квітня 2018 р. у Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».
Честь нашого університету захищав переможець першого етапу олімпіади, студент групи ФСГ-41 Тарас Майкович, за що був відзначений дипломом ІІ ступеня.

«Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді»

26 березня 2018 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансовий простір». Засідання відбулося у форматі наукового семінару на тему: «Розбудова новітньої архітектури фінансової системи: погляди сучасної молоді». Доповіді студентів Грицай Лілі, Підлісного Івана та Романишин Христини викликали цікаву дискусію, до якої долучилися інші члені гуртка та доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З.М., Савчук С. В.