Вітаємо д.е.н., проф. Крисоватого А.І. з перемогою на виборах ректора ТНЕУ!

Адміністрація, студентська спільнота, професорсько-викладацький колектив та персонал факультету фінансів щиро вітає Андрія Ігоровича із впевненою перемогою на виборах ректора Тернопільського національного економічного університету.

Зичимо нових креативних ідей, надійних партнерів, відкритих горизонтів, плідної роботи та примноження славних традиції рідної Альма-матер.

Студенти факультету фінансів відвідали вихованців Новосільської школи-інтернату

Студентська спільнота факультету фінансів знову зустрілася з вихованцями Новосілької школи-інтернату.

Протягом двох місяців  студенти, викладачі та персонал факультету фінансів проводили збір речей, канцелярських товарів, засобів гігієни та солодощів для діток із дитячого будинку. Приємно, що такі акції проходять щорічно і не втрачають своєї актуальності. Діти із задоволенням спілкуються із гостями, грають рухливі ігри, розказують вірші та роблять фото на згадку. Кожного разу прощання із ними - це нова нагода приїхати знову і подарувати їм свою увагу, любов та тепло.

Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до благодійної акції. Віримо, що добрі ініціативи завжди знаходитимуть відгук у людей з великим серцем.

Відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»

24 квітня 2018 року в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».