Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

Упродовж 16-17 квітня 2018 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування», галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», у рамках роботи якої 17 студентів провідних закладів вищої освіти України презентували результати наукових досліджень.

Студенти факультету фінансів побували на екскурсії у ТМ "Ласунка"

Фінансисти разом із старшим викладачем кафедри податків і фіскальної політики Гуцул І.А. мали змогу поринути у процес виробництва найулюбленішого десерту дитинства - морозива.
Чудову пізнавальну екскурсію для студентів провели працівники ТМ "Ласунка".

Участь викладачів кафедри податків та фіскальної політики в роботі круглого столу в рамках Проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні

18-19 квітня 2018 року викладачі кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету к.е.н. Гуцул Інна Анатоліївна та к.е.н. Ткачик Федір Петрович взяли участь в роботі круглого столу, організованого в рамках Проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні, «Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин».