Вітаємо випускників факультету фінансів із завершенням навчання!

17 березня 2018 р. на факультеті фінансів Тернопільського національного економічного університету відбулося свято, сповнене радісними і водночас сумними емоціями, почуттям гордості та шани, духом дружби і взаємопідтримки, – 156 юнаків та дівчат, успішно завершивши навчання, отримали дипломи магістра.

Відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія освітян, влади і громадськості у підвищенні фінансової грамотності молоді Тернопілля»

16 березня 2018 року в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей (Global money week)в ТНЕУ було проведено круглий стіл на тему: «Взаємодія освітян, влади і громадськості у підвищенні фінансової грамотності молоді Тернопілля». Метою проведення заходу було обговорення актуальних питань фінансової освіти, її популяризації серед молоді та участі у цьому процесі влади, освітян і громадських діячів.