Global Money Week - гра Cash Flow

2 березня 2018 р. стартував черговий Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). В рамках заходів присвячених святкуванню Global Money Week студенти ТНЕУ, активні учасники студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія “Фінансова просвіта” для школярів 10-го класу Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка організували надзвичайно цікавий захід – інтелектуальну тренінг-гру «Cash Flow», яка вчить поважати гроші.

Робимо SELFIE – святкуємо GLOBAL MONEY WEEK !!!

GLOBAL MONEY WEEK знову стартував. Звісно ж студентський гурток «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія не залишається осторонь заходів GMW. Всесвітній тиждень грошей вже не перший рік допомагає нам зблизитися, знайти спільну думку і втілити ідеї в реальність. Для того, щоб показати, як GMW об’єднує нас, ми зробили групове селфі. Саме так «Фінансова просвіта» розпочала Всесвітній тиждень грошей.