Відзначаємо Global Money Week 2018 разом!

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія запрошує усіх креативних, цілеспрямованих та активних студентів долучитися до відзначення Всесвітнього тижня грошей.

Global Money Week  - це щорічна глобальна ініціатива, що включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких - надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес тощо. Мета  Global Money Week  - звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність, за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима.
Це тиждень, коли у більше ніж 130 країнах проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності.

Цього року організатори пропонують зробити цікаве групове Selfie, в якому має бути присутній логотип "Global Money Week 2018".

Найкращі роботи будуть відзначені та візьмуть участь у всесвітньому флешмобі-конкурсі "Global Money Week Challenge".

Бажаємо успіхів!