Відбувся тренінг «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків»

28 листопада 2017 року відбувся тренінг на тему: «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків». Модераторами заходу були: фахівець управління страхування СК «Альфа Гарант», студентка гр. ФФАм–21 Ірина Анатоліївна Гузела (Хавтур), к.е.н., доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ Наталія Ігорівна Налукова, викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ – Леся Зіновіївна Шупа. Учасниками тренінгу були студенти групи ФСГ–31.

Вітаємо студентку факультету фінансів Дворницьку Марію із зайнятим ІІІ місцем у спартакіаді ТНЕУ з настільного тенісу

28-29 листопада 2017 року в залі настільного тенісу проходили змагання спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу. У спортивному заході взяли участь 24 студенти з 8 факультетів.

Відбулися Треті наукові читання пам’яті С.І. Юрія

У вівторок, 28 листопада, в Тернопільському національному економічному університеті, відбулися Треті наукові читання пам’яті видатного українського вченого-економіста, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету, Сергія Ілліча Юрія. У заході, організованому колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці та студенти ТНЕУ.

Відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

П’ятого грудня 2017 року відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». Запрошуємо студентів 3-5 курсів та усіх бажаючих взяти участь в олімпіаді, яка розпочнеться об 11.00 год. за адресою: ТНЕУ, майдан Перемоги 3, корпус № 3, аудиторія 3405.

Усім учасникам бажаємо успіху!

З повагою колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ.