Відбудеться тренінг "Особисте фінансове планування, або як грамотно управляти власними фінансами"

29 листопада 2017 року відбудеться тренінг "Особисте фінансове планування, або як грамотно управляти власними фінансами", який проведе к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С. і. Юрія Горин Володимир Петрович.

В рамках заходу усі бажаючі матимуть змогу ознайомитися зі змістом особистого фінансового планування та основними аспектами побудови індивідуального балансу доходів і витрат, а також отримають рекомендації щодо обсягів та умов формування обов’язкових фінансових резервів, необхідних для забезпечення нормального функціонування домогосподартсва.

Всіх, кого зацікавила тематика заходу запрошуємо в ауд. 3310. Початок о 14 год 25 хв.

Треті наукові читання ім. С. І. Юрія

У рамках комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, колективи кафедри фінансів ім. С.І. Юрія організовує наукові читання.

До участі у наукових читаннях запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть представити наукові погляди д.е.н., професора С. І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики.

Захід відбудеться 28 листопада 2017 року о 12.00 год. у залі засідань ректорату ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, навчальний корпус № 1.