Ректор ТНЕУ привітав першокурсників факультету фінансів з перемогою у "Студентській Лірі-2017"

Понеділок для факультетської родини фінансистів розпочався приємним сюрпризом - у гості завітав ректор ТНЕУ д.е.н., проф. Крисоватий А.І.

"Вітаю першокурсників факультету фінансів з перемогою у «Студентській лірі – 2017»! Вам притаманна особлива сила – юнацьке завзяття і безмежний ентузіазм. Пам’ятайте, що студентські роки – неповторна та відповідальна пора, коли навіть маленька перемога може стати запорукою життєвого успіху. Отож не витрачайте марно дорогоцінний час: займайтеся улюбленою справою, беріть участь у цікавих проектах, навчайтеся, збагачуйте людство своїми яскравими ідеями",- зазначив Андрій Ігорович.

Радості наймолодших фінансистів не було меж, адже ректор вручив перехідних кубок "Студентської Ліри" та відзначив професійну роботу студентського активу в підготовці до феєричного свята молодості та краси.

Адміністрація факультету приготувала солодкий сюрприз - смачний торт для переможців конкурсу.
Закінчилася зустріч чаюванням, теплими розмовами про плани на майбутнє та сімейною атмосферою, яка завжди панує на факультеті фінансів.

У ТНЕУ День відкритих дверей!

10 грудня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться День відкритих дверей! Запрошуємо старшокласників стати активними учасниками зустрічі.

Юнаки та дівчата матимуть нагоду взяти участь у ярмарку спеціальностей, екскурсії університетом, долучитися до профорієнтаційної платформи, поспілкуватися з ректором вищого навчального закладу, а також дізнатися актуальну інформацію стосовно основних аспектів Вступної кампанії 2018.

Початок о 10.10 год.
Місце проведення
: Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль

Захист кандидатської дисертації

30 листопада 2017 року відбудеться захист кандидатської дисертації Шевчука Антона Михайловича на тему: «Економічний капітал банків в управлінні системними ризиками» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Науковий керівник: Гуцал Ігор Степанович, доктор економічних наук, професор