Розширюємо горизонти фінансової грамотності. "Фінансова просвіта" в м. Кременець

В останній день Тижня фінансової грамотності партнери проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» – студенти наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансова просвіта» завітали в школу-ліцей ім. Уласа Самчука в м. Кременець. Реалізовує проект ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль» за фінансової підтримки Тернопільської ОДА.

Викладачі та студенти факультету фінансів – тренери з фінансової грамотності

В рамках заходів, що проводяться кафедрою фінансів ім. С. І Юрія, з нагоди Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні, та за сприянням вчителя Тернопільської класичної гімназії Гукалюк Ірини Олександрівни, 9 листопада 2017 року відбувся тренінг-практикум для учнів VІ гімназійного класу.