Семінар-практикум з фінансової грамотності

Восьмого листопада в лекційній залі Тернопільського національного економічного університету відбувся семінар-практикум з фінансової грамотності, який провів практикуючий спеціаліст у сфері фінансової грамотності Олександр Бєляєв (ТзОВ «SalveFinance» м. Київ).

9 листопада - День писемності та української мови

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

У ТНЕУ відбулася он-лайн лекція професора Вроцлавського економічного університету Анетти Зелінської

Восьмого листопада 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбулася відкрита он-лайн лекція професора Вроцлавського економічного університету Анетти Зелінської на тему: «Розвиток екологістики – приклади хорошої практики».

Учасники проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» побували у Збаражі

Сьомого  листопада 2017 р. учасники проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» Віталій Паращій, Оксана Павлюсь, Василь Борис, Мар’яна Підлиська з керівником докторантом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, к.е.н., доцентом Віталієм Письменним відвідали Збаразьку загальноосвітню школу № 2 ім. Івана Франка з авторськими тренінгами з основ управління особистими фінансами.