Тиждень фінансової грамотності! День 2: ток-шоу на тему "Біткоін: валюта майбутнього чи фінансова піраміда?"

Студенти та викладачі факультету фінансів взяли участь у ток-шоу «Біткоін: валюта майбутнього чи фінансова піраміда». Активними учасниками заходу були  студенти групи Ф-31 Іванна Крисько  (ведуча), Людмила Грицишина та Діана Бойко (експерти), д.е.н., доцент Оксана Іванівна Тулай, к.е.н., доцент, заступник декана факультету фінансів Тарас Ярославович Маршалок, к.е.н., доцент Світлана Любомирівна Коваль, к.е.н., доцент Олена Володимирівна Петрушка, к.е.н., доцент Світлана Василівна Савчук, к.е.н., доцент Оксана Юріївна Мелех,  к.е.н., доцент Богдана Степанівна Шулюк.

Науково-практичний семінар-тренінг «Бюджетний процес 2018: програмне забезпечення і проблеми організації»

Шостого листопада 2017 року відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Бюджетний процес 2018: програмне забезпечення і проблеми організації», організований завідувачем кафедри фінансів імені С. І. Юрія професором Кириленко О. П., заступником начальника відділу фінансів органів місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення Департаменту фінансів Тернопільської ОДА Стаднік В. П., к.е.н., доц. Лободіною З.М., к.е.н., доц. Гупаловською М.Б., к.е.н., доц. Дем’янюк  А.В.і к.е.н., доц. Савчук С.В.

Реалізацію проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» розпочато

6 листопада учасники гуртка "Фінансова просвіта", який функціонує на базі факультету фінансів, разом із к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Карпишин Н.І., в рамках відзначення Тижня фінансової грамотності, провели тренінг з фінансової грамотності для учнів Бучацького колегіуму імені Святого Йосафата.

Запрошуємо до участі в круглому столі «Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів»

Колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, викладачів і фахівців у сфері фінансового менеджменту до участі у роботі круглого столу на тему: «Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів», який відбудеться 8 листопада 2017 року о 13 год. в а. 1303.