Учасники першої студентської страхової компанії презентують інноваційні страхові продукти

Учасники Першої Студентської Страхової Компанії продовжують роботу над розробкою якісних, затребуваних, конкурентоспроможних страхових продуктів. Опрацьовуючи умови страхових програм студенти враховували комплекс маркетингових показників, таких як позиціонування страхового продукту, цільові групи споживачів та їх соціально-демографічні показники, рівень бажаності та ринкову вартість послуги. У процесі виконання поставленого перед ними завдання усі учасники проекту дійшли спільного висновку стосовно того, що впровадження у практику інноваційних страхових продуктів пов’язано із значним ризиком, та з іншого боку це сприятиме завоюванню страховими компаніями нових позицій на ринку та утриманню своєї частки на ньому.